Tag

Şirket Kuruluş Yıldönümleri

Organizasyon ve Etkinlik Yönetimi

/ /
Profession Tour olarak her etkinlik bizim için bir projedir. Süreci böyle değerlendirince Projelendirme, Bütçelendirme, Tasarım & Tedarik, Planlama, Operasyon, Ölçme & Değerlendirme ve Raporlama bizim için dünyanın en keyifli uğraşları oluyor. Hayal ettiğiniz her proje gerçekleştirilebilir. İşte bu nedenle her işe profesyonel bir bakış açısı ile yaklaşıyor, genç ve dinamik ekibimizle kişiye, kuruma veya etkinliğe […]

Kurumsal Gala Geceleri

/
Profession Tour olarak kurumsal gala gecelerini, en özel mekânlarda, seçkin ve zengin yemek menüleriyle siz ve davetlilerinizin memnun kalması için gereken her türlü plan ve programı hazırlıyoruz. Mekan seçimimden , gecenizin konseptine uygun eğlence planlaması ve konukların ağırlanmasına kadar her ayrıntıyı düşünerek gecenizi planlıyoruz.

Şirket Kuruluş Yıldönümleri

/
Şirketinizin ve kurumunuzun kurulduğu günden bu yana, ilkelerine ve değerlerine bağlı geniş bir aile olarak, hedeflerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlayan çabalarınızı ve başarılarınızı ihtişamlı bir yıldönümü organizasyonu ile kutlamak için sizlerin yanındayız.