Tag

Eğitim Toplantıları

Kongre, Seminer Organizasyonlar

/ / /
Profession Turizm, Resmi ve özel kuruluşların ulusal çaplı kongre, seminer,  sempozyum ve çalıştay organizasyonlarında yanınızda Organizasyonlarınızda; danışmanlık, planlama, bütçeleme, yönetim ve uygulama aşamalarını kapsayan tüm süreci en etkin şekilde yürütüyoruz. Etkinliği başarıya taşıyan çizgide sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

Bayi Toplantıları

/
Profession Turizm, Yaratıcısı olduğunuz  marka ve ürünün pazardaki etkin ve güvenilir yüzü olan bayileriniz ile düzenleyeceğiniz toplantılarda yanınızda. Bayi ilişkilerini pekiştirmek ve güçlendirmek , yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılması ve eğitim için yapılan bayi toplantılarınızı planlıyor ve uygulamaya geçiriyoruz. Profession Turizm’in öncelikli amacı; Hizmet kalitesinin misafirlerinin beklentisinin üzerinde olmasını sağlamak, belirlenmiş kalite standartlarını uygulamak, hizmet […]

Eğitim Toplantıları

/
Eğitimler, şirketiniz ve kurum içindeki her birimin ve her çalışanın bireysel olarak değil, takım ruhuyla hareket ederek, bütünün bir parçası olmasını sağlar.  Eğitim toplantıları şirket içindeki iletişimi kuvvetlendirir.  Profession Turizm planladığımız etkinliklerde; ekipleriniz arasında akım ruhu ve motivasyon arttırmak için çalışır. Ekiplerinizin eğlenceli bir ortamda bilinçlenmesini ve başarıya odaklanmalarını sağlıyoruz.