Bayi Toplantıları

Bayi toplantıları; bayilik sistemi ile çalışmakta olan kurum ya da şirketlerin; dönemsel olarak bayileri ile bir araya getirilmesidir. Özel toplantılar kapsamında ele alınan bayi toplantıları; geçmiş ve gelecek dönem kapsamında değerlendirme ve hedeflerin konuşulduğu alanlardır.

Bayi toplantılarının başarılı, eksiksiz ve sorunsuz geçmesi oldukça önemlidir. Şirket organizasyonların ya da bayi toplantılarının profesyonel şekilde tamamlanması, verimin artması açısından oldukça önemlidir.

Profession Turizm olarak bayi toplantılarının başarılı geçmesi ve  gecenin sonunda yapılacak bir konser ile bitirilmesi, toplantının daha keyifli bir hale gelmesi  adımlarını planlamak ve uygulamak  için her zaman hazırız!

Deneyimli kadrosu ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin her köşesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar, Profession Turizm’i teşvik ve bayi gezilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren, sektöründe ilkleri gerçekleştiren, öncü bir çözüm ortağı haline getirdi.

Amacınız ister bir dağın zirvesindeki enerji tesisini tanıtmak, ister şehrin ortasındaki beş yıldızlı bir otelde konferanslarınızı düzenlemek ve istediğiniz dilde ardıl tercümesini yaptırmak ya da çalışanlarınızı bir piknikte buluşturup ailecek eğlendirmek olsun, biz her ortamda sizlerle birlikte olmaya hazırız.

Yurt Dışı Bayi Toplantıları

Günümüzde aynı kategorideki ürünlerde kalite ve özellik açısından benzerlikler bulunuyor. Satışları arttırmak sadece ürünün özellikleri ile değil aynı zamanda o ürünü satan kişinin ürüne hakimiyeti ve motivasyonuyla da ilişkili.

Profession Turizm’in öncelikli amacı;
Hizmet kalitesinin misafirlerinin beklentisinin üzerinde olmasını sağlamak, belirlenmiş kalite standartlarını uygulamak, hizmet ve kalitesini istikrarlı kılıp hep ileriye götürmek.

Müşteri memnuniyeti en önemli felsefemiz!
Deneyimi ve geniş alt yapı yatırımlarıyla müşterilerine teknolojinin tüm imkanlarını sunuyor. Bireysel ve kurumsal anlamda gelişen genç ve dinamik kadrosu ile misafirlerinin özelliklerine en uygun programı hazırlıyor ve organizasyon boyunca müşterilerinin ihtiyaçlarına anında yaratıcı cevaplar veriyor.

Bu bilinen gerçekten yola çıkarak; Satış ekiplerini hem eğitip hem de motive etmenin en sağlıklı yöntemi teşvik ve bayi gezileri. Bu tür geziler sayesinde müşteri memnuniyetindeki artışın ciddi oranda satışlara da yansıdığını gözlemliyoruz. Bu artışı sağlamayı arzu ettiğinizde; Deneyimli kadrosu ve bilgi birikimi ile dünyanın her köşesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar, Profession Turizm’i teşvik ve bayi gezilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren, sektöründe ilkleri gerçekleştiren, öncü bir çözüm ortağı durumuna getirdi.