Evde Yapabileceğiniz Aktiviteler Üzerine de Birkaç Öneri

Profession Turizm olarak pandemi nedeniyle Dünya olarak evde kalmamız gereken bir dönemde neler yapılabilir konusunu inceledik. Kimileri için bu dönem, zor ve sıkıcı bir durum olabilir. Fakat aksi yönden bakmalı ve bu dönemi avantaja çevirmeli diye düşünüyoruz.

Yeni Meditasyonla Zihninizi Rahatlatın.

Biliyoruz bu dönemde bu söylediğimiz madde biraz zor gelebilir ancak süreci daha rahat geçirmek için zihninizi rahatlatmanız önemli. Aklınızdan geçen tüm olumsuz düşünceleri, endişelendiğiniz tüm konuları bir kenara bırakmayı deneyin. Meditasyon yaparak olumlu, olumsuz tüm düşüncelerinizi bir kenara bırakabilir, yaşadığınız anlara odaklanabilirsiniz.

Yeni İnsanlarla Tanışabilirsiniz.

Nasıl mı?  Uzun zamandır okumadığınız kitapları okuyarak bambaşka karakterler tanıyabilir, online platformlar sayesinde dünyanın her yerindeki insanlarla tanışıp bilgi aktarımı yapabilir, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Hem bu süreç farklı dilden insanlarla konuşmanızı sağlayacağından dil öğreniminize de destek olacaktır.

Blog yazın

Yazı yazmak insani rahatlatır, düşündürür, eğitir, yaşamadığı şeyleri yazı yoluyla yaşamasını sağlar. Kişi yazı yoluyla kendi düşüncelerini ifade edip başka insanlara ulaşabilir. Bu yüzden bir blog açıp yazı yazmak zevkli bir aktivite olabilir.

Profession Turizm -Toplantı -organizasyon