Online Toplantılar, Sanal Etkinlikler

Profession Turizm ile Katılımcılarınıza online dünyada interaktif deneyimler yaratın. Her ölçekteki online Toplantılar, Sanal etkinlikler için ihtiyacınız olan her şey Profession Turizm’da.

Canlı Etkinlik Deneyimi

Canlı Etkinlik Deneyimi ile sanal dünyada,  yüz yüze etkinlikler kadar keyifli, etkili ve interaktif  etkinlikler gerçekleştirin. Kullanımı kolay ara yüzü ve güçlü altyapısı sayesinde, sadece birkaç dakika içinde özelleştirilmiş, yüksek kaliteli yayınlar ile etkinliğinizi kolayca oluşturun

Dinamik Kayıt & Biletleme

Profession Turizmin kullandığı kayıt modülü sayesinde özelleştirilebilir kayıt formunuzu yaratabilir, mobil uygulama ve web siteniz üzerinden etkinliğinize özel kayıt formları oluşturabilir, çoklu ve farklı türde fiyatlandırmada katılım paketleri ve bilet oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda alt etkinlikler yaratabilir, ayrı kayıt alabilir, bilet satabilir ve kurallar oluşturabilirsiniz. ( Workshoplar, paralel oturumlar, Kapalı etkinlikler, onay gerektiren etkinlikler, belirli gruba gösterme vb.). Tüm kayıt ve satışlarınız için anlık raporlar alabilir ve takip edebilirsiniz.

Özelleştirilebilir İçerik ve Tasarım

Kullanılan Platform, etkinliğinizin kurumsal kimliğine ve konseptine uygun olarak oldukça fazla özelleştirme olanağı sunar. Etkinlik kayıt formlarınız, e-davetiyeden, etkinlik resepsiyon alanı, networking masaları ve sahnelere kadar bir çok alanı ve detayı dilediğiniz gibi markalayabilir, banner alanları sayesinde sponsorlarınız ve iş ortaklarınıza çok daha fazla görünürlük sağlayabilirsiniz.

Networking Sistemi

Kullanılan Platform, katılımcılarınıza networking alanları sayesinde bir araya gelmelerine olanak sağlar. Birden fazla networking masası oluşturabilir ve networking alanlarınızın arka planlarını özelleştirebilirsiniz. Katılımcıları bu alanlarda bir araya gelebilir, birbirilerine randevu ve görüşme talebi iletebilirler. Aynı zamanda kendi izinleri doğrultusunda profillerini görüntüleyebilir ve anlık mesajlaşabilirler.

İnterakitf ve Sosyal Araçlar

Etkinliklerinizi oturumlara ayırabilir, dilerseniz bu oturumları özelleştirebilirsiniz. Her bir oturumunuz ve alt etkinlikleriniz için ayrı sahne ve oda yaratabilir ve özelleştirilebilir arka plan sayesinde özgünleştirebilirsiniz. Alt etkinlikleriniz için ayrı kurallar oluşturabilir, ayrı kayıt ve satış gerçekleştirebilirsiniz. Oturum değerlendirme ve yorum özellikleri sayesinde ise katılımcılarınızın oturumlar ile ilgili duygu ve düşüncelerini sıcağı sıcağına alabilirsiniz.

Stant & Fuaye Alanları

Platform, fuaye alanları ve stant alanları sayesinde sponsorlar, şirketler ve katılımcıları bir araya getiriyor. Fuaye alanında dilediğiniz sayıda stant sayfası oluşturabilirsiniz. Stant sayfalarına görseller, videolar, dokümanlar ve anket paylaşabilir, aynı zamanda ziyaretçiler ve görevlilere anlık görüntülü görüşme olanağı sunabilirsiniz. 

Mobil Uygulama & Mobil Uyumluluk

Canlı Etkinlik Deneyimi mobil uyumludur ve organizatörler, konuşmacılar ve katılımcılar kolaylıkla tüm cihazlardan erişebilir. Aynı zamanda Profession Turizm Platformu mobil uygulaması aracılığı ile tüm interaktif özellikleri katılımcılarınızın kullanımına sunabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden katılımcılarınız etkinlik sosyal duvarında fotoğraflar paylaşabilir, kendi aralarında mesajlaşabilir, canlı oylama ve anketlere katılabilir ve etkinliğinize bütünüyle dahil olabilir.

Dosyalar & Belgeler

Resepsiyon alanında yer alan Dosya & Belgeler alanında konuşmacı sunumları, broşürler, tanıtım dokümanları vb. dilediğiniz formatta dosyalar paylaşabilirsiniz. Katılımcılar kolaylıkla bu dosyalara erişebilir ve indirebilirler.

Detaylı Etkinlik Programı

Canlı Etkinlik Deneyimi, katılımcılarınızla detaylı bir program akışı paylaşmanıza olanak sağlar. Katılımcılar diledikleri oturumu takvimlerine ekleyebilir, diledikleri konuşmacının yer alacağı programı kaydedebilir ve kişisel etkinlik ajandalarını oluşturabilir. Dilerseniz oturumlar için katılımcılarınızdan puanlama ve yorum alabilir ve etkinliğinizin katılıcımlar tarafından ne kadar beğenildiğini takip edebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Modüller

Web siteniz ve mobil uygulamanıza Profession Turizm’un sunmuş olduğu bazı ek modülleri ekleyebilirsiniz. Konuşmacı, program, sponsorlar, dokümanlar, sosyal ağ vb. birçok özelliği mobil uygulama üzerinde görüntülenecek şekilde seçerek aktif hale getirebilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Canlı yayınıza ait kullandığınız tüm modül ve özellikler için anlık raporlar elde edebilir ve takip edebilirsiniz. Katılımcılarınızı online dünyada da adım adım takip edebilir, analizler edinebilir ve diğer etkinliklerinizi planlarken yol haritanızı en efektif şekilde oluşturabilirsiniz.

Vimeo ve Youtube Yayın Desteği

Vimeo ya da Youtube üzerinden gerçekleştirdiğiniz canlı yayınlar ya da hibrit etkinliklerinizi kolaylıkla platform üzerinden yayınlayabilirsiniz.

Dahili Yayın Sistemi

Profession Turizm’un sahip olduğu yayın altyapısı sayesinde başka bir yayın altyapısı kullanmanıza gerek kalmaz. Konuşmacılarınız bilgisayar ve telefonlarından kolaylıkla yayına katılabilirler. Güçlü yayın altyapısı sayesinde kesintisiz ve senkronize bir yayın deneyimi sunar.